MUNKATÁRSAK

Sárköziné Kaiser Andrea
Városi telefon: +36 (26) 795-927
BM telefon: 24-604
E-mail: andrea.kaiser.sarkozine@bm.gov.hu
andrea.kaiser@bmkszf.hu

Plés Klára, szakterület vezető
Vizsgaigazgatási szakterület
Városi telefon: +36 (26) 795-914
BM telefon: 24-631
Mobil: +36 (30) 622-8022
E-mail: klara.ples@bm.gov.hu
ples.klara@bmkszf.hu
komplexvizsga@bmkszf.hu

Peringer Krisztina r. alezredes, szakterület vezető
Vizsgaszervezési- és Ellenőrzési szakterület
Városi telefon: +36 (26) 795-926
Mobil: +36 (30) 620-2907
BM telefon: 24-681
E-mail: krisztina.peringer@bm.gov.hu
peringer.krisztina@bmkszf.hu

Fórizs Lajos r. őrnagy
Városi telefon: +36 (26) 795-916
BM telefon: 24-634
E-mail: lajos.forizs@bm.gov.hu
forizs.lajos@bmkszf.hu

Dr. Szalay Ferenc r. alezredes
Városi telefon: +36 (26) 795-925
BM telefon: 24-587
E-mail: ferenc.szalay@bm.gov.hu
szalay.ferenc@bmkszf.hu

Bányik Anita
Városi telefon: +36 (26) 795-925
BM telefon: 24-679
E-mail: anita.banyik@bm.gov.hu
banyik.anita@bmkszf.hu

Nagy Judit
Városi telefon: +36 (26) 795-926
BM telefon: 24-678
E-mail: judit.nagy@bm.gov.hu
nagy.judit@bmkszf.hu

Gáspárné Soós Ibolya
Városi telefon: +36 (26) 795-923
BM telefon: 24-570
E-mail: ibolya.soos.gasparne@bm.gov.hu
soos.ibolya@bmkszf.hu

Mucsi Ágnes
Városi telefon: +36 (26) 795-923
BM telefon: 24-666
E-mail: agnes.mucsi@bm.gov.hu
mucsi.agnes@bmkszf.hu

Szász Ágnes
Városi telefon: +36 (26) 795-924
BM telefon: 24-684
E-mail: agnes.szasz@bm.gov.hu
szasz.agnes@bmkszf.hu

Tóth Gabriella
Városi telefon: +36 (26) 795-923
BM telefon: 24-687
E-mail: gabriella.toth2@bm.gov.hu
toth.gabriella@bmkszf.hu

Koczák József
Városi telefon: +36 (26) 795-923
BM telefon: 24-635
E-mail: jozsef.koczak@bm.gov.hu
koczak.jozsef@bmkszf.hu

Dunszt Dávid
Városi telefon: +36 (26) 795-924
BM telefon: 24-693
E-mail: david.dunszt@bm.gov.hu
dunszt.david@bmkszf.hu